Ділові заходи

 

Діловий туризм - все, що потрібно для комфортної ділової поїздки у будь-яку точку світу.
Агентство ділового туризму «Селектур» пропонує найширший спектр послуг в області організації бізнес поїздок будь-якого рівня:

  • Бронювання авіа та залізничних квитків у будь-які напрямки - як по Україні, так і за рубіж.
  • Бронювання готелів стандартного та VIP рівня з урахуванням ваших побажань, розташування в місті та бюджету.
  • Замовлення трансферу від аеропорту чи залізничного вокзалу до місця призначення (готель, апартаменти, конференц-зал) та зворотньо.
  • Оформлення медичних страховок для подорожуючих за кордон.
  • Замовлення конференц-залів будь-якого рівня.
  • Безкоштовна доставка квитків по Києву.
 

Для кого актуальний діловий туризм?

Для керівників, ТОП - менеджерів великих комерційних структур, підприємств, компаній середнього та малого бізнесу. Це люди, які беруть участь в важливих ділових зустрічах як по Україні, так і за кордоном. Від того, наскільки швидко, коректно і солідно буде виконана організація бізнес поїздки, залежать перспективи співпраці з вигідними партнерами та клієнтами.

Для активних успішних бізнесменів, які проводять 70% свого робочого часу в поїздках. Цим людям дорога кожна хвилина. А значить, необхідний надійний партнер, який завжди вчасно та на високому рівні організовує вояж в робочих цілях.

Для державних службовців, рівень ділової репутації який складається з кожної дрібниці, особливо в поїздці на важливу ділову зустріч. Компанія «Селектур» допоможе всім, хто прагне отримати повністю організовану ділову поїздку у будь-який куточок земної кулі.

Як діловий туризм допоможе вам в вашому бізнесі?

Ви заощаджуєте час. Поки ваш секретар або працівник витрачає півдня на пошуки відповідного готелю або гідного по рівню конференц-залу, фахівці «Селектур» вже готові запропонувати вам безліч варіантів по вашому запиту.

Ви мінімізуєте ризики. Поїздка в інше місто може стати для вас непередбачуваною пригодою, якщо вона не буде як слід організована. Втрата часу в транспорті, проблеми з прибуттям до готелю, пошуком іншого місця проживання та інші неприємні ситуації, яких ви можете уникнути, звернувшись до команди «Селектур».

Ви спокійні. Квитки, трансфер, приміщення для заходів, готель – за нами, вам не доведеться про щось турбуватися під час подорожі. А значить, ви можете спокійно зосередитися на меті візиту.

Завдяки очевидним плюсам вже більш 80% бізнесменів вибирають діловий та корпоративний туризм, вважаючи, що краще мати справу тільки з перевіреними компаніями. Зателефонуйте нам прямо зараз - замовте будь-яку послугу для комфортної ділової поїздки.

Є питання?
Телефонуйте нам:

Відділ авіа перевезень:

+38 (044) 496-46-99
+38 (044) 280-44-54
tickets@selectour.com.ua

Корпоративним кліентам:

+38 (044) 280-45-42
+38 (067)) 232-72-71
ev@selectour.com.ua